Tipovanie.com

Top partneri

Prihlásenie
 
Zabudnuté heslo
Registrácia
11.09.2014 06:49, Aktuality - Tenis

Počítačové preview k dnešným tenisovým stretnutiam na challengeroch, mužských podujatiach Future, ženských turnajoch WTA a takisto aj k turnajom ITF žien. Kurzy v preview sú zo stávkovej kancelárie Pinnacle Sports .

...

Viac...
 
 
10.09.2014 10:31, Aktuality - BONUSY

Každý deň budeme hodnotiť najkvalitnejší tip v diskusii. Dopredu upozorňujeme, že to nebude hodnotené podľa presne merateľnej veličiny, ale ide nám o to, aby boli v diskusii odmenené kvalitné rady pre ostatných.

...

Viac...
 
10.09.2014 09:59, Aktuality - Hokej

Kontinentálna hokejová liga (KHL) má vo štvrtok na programe len jediný súboj. Neftechimik Nižnekamsk privíta na domácom ľade nováčika Ladu Togliatti. Úvodné buly tohto súboja je o 17:00 hod. Kurzy v preview sú použité zo stávkovej kancelárie Tipsport .

...

Viac...
 
 
10.09.2014 09:42, Aktuality - Hokej

Slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov, ako už tradične, štartuje v Tipsport extralige. Úvodný zápas v novej sezóne zverenci trénera Ernesta Bokroša prehrali. O zisk prvých bodov sa pokúsia v zápase na ľade Žiliny. Úvodné buly je o 17:30 hod. Kurzy v preview sú zo stávkovej kancelárie Tipsport .

...

Viac...
 
10.09.2014 09:36, Aktuality - Tenis

Slovenská tenistka Jana Čepelová tento týždeň úspešne bojuje na turnaji v Hongkongu, ktorý sa hrá na tvrdom povrchu. O postup do štvrťfinále si zahrá proti Číňanke Lin Zhu. Zápas si môžete pozrieť v priamom prenose na TV Tipsport. Kurzy v preview sú zo stávkovej kancelárie Tipsport .

...

Viac...
 
 
10.09.2014 09:26, Aktuality - Tenis

Počítačové preview k dnešným tenisovým zápasom na mužských challengerových turnajoch a WTA podujatiach žien. Keďže nás cez víkend čaká Davis cup, mužské ATP turnaje sa nehrajú.Kurzy v preview sú zo stávkovej kancelárie Pinnacle Sports .

...

Viac...
 
09.09.2014 15:07, Aktuality - Hokej

HC Slovan Bratislava rozbieha svoju tretiu sezónu v hokejovej KHL. V úvodných troch zápasoch nestratil ani bod a zaznamenal tak najlepší štart v histórii svojho pôsobenia v nadnárodnej lige. Stávková kancelária Tipsport pre vás pripravila zaujímavú kurzovú ponuku, v ktorej môžete tipovať, ktorý z hráčov v drese Slovana bude vynikať v mesiaci september v rôznych individuálnych štatistikách. V preview je spísaných niekoľko zaujímavých tipov, ktoré by možno stáli za zváženie.

...

Viac...
 
 
09.09.2014 13:29, Aktuality - Ostatné športy

O postup do semifinále na MS v basketbale mužov si zahrá Brazília proti Srbsku. Začiatok zápasu je naplánovaný na 18.hodinu. Vychutnať si ho môžete v priamom prenose v TV Tipsport. Kurzy v preview sú použité zo stávkovej kancelárie Tipsport .

...

Viac...